کشف جانوران عجیب در سبلان وستونهای تخت جمشید

کشف جانور عجیب درمشکین شهر

مدیر کل دفتر حیات وحش و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: لاشه حیوان عجیب الخلقه که در استان اردبیل پیدا شده در حال بررسی است.
“حسین محمدی ” در گفت وگو با  ایرنا افزود: در تماسی که با اداره محیط زیست استان اردبیل داشتیم ،آنان گروهی از کارشناسان را به محل اعزام کردند.لاشه حیوان عجیب الخلقه مشکین شهر
لاشه یک حیوان عجیب الخلقه و شبیه موجودات ماقبل تاریخ یکشنبه شب گذشته در حوالی روستای آق بولاغ از توابع شهرستان مشگین شهر پیدا شده است.
وی اظهار داشت: این گروه در حال بررسی لاشه و پیگیری موضوع هستند و تا اعلام نتیجه کارشناسی ،هیچ اظهارنظر قطعی درمورد این حیوان نمی توان گفت.
” علی حمیدی “مدیر کل حفاظت محیط زیست استان نیز در گفت وگو با خبرنگار علمی ایرنا گفت: ساعت ۱۱ یکشنبه شب ، خبر پیدا شدن لاشه این حیوان به این اداره کل رسید.
وی گفت : این حیوان یا مربوط به دوران خیلی گذشته و قدیمی است یا یک گونه اهلی جهش یافته است که اظهار نظر قطعی در مورد این حیوان نیاز به بررسی بیشتری دارد.
حمیدی اظهارداشت: اهالی منطقه روایت هایی از گذشته به صورت تاریخ و داستان بیان می کنند اما هیچ کدام از آنها ریشه علمی ندارد و قابل استناد نیست. در حال حاضر کارشناسان استانی در حال بررسی لاشه حیوان هستند و در صورت لزوم برای تشخیص قطعی تر ، لاشه حیوان به تهران انتقال داده می شود.
وی افزود: غاری در نزدیکی محل پیدا شدن لاشه وجود دارد که اهالی می گویند این حیوان در این غار می زیسته است اما تا بررسی نهایی هیچ نظر قطعی نمی توان ارایه کرد.
یکشنبه شب گذشته لاشه یک حیوان عجیب الخلقه که بیشتر شبیه پرندگان گوشتخوار فیلم های علمی ، تخیلی ( از نسل دایناسورهای پرنده ) است توسط چند نفر از اهالی روستای آق بولاغ از توابع شهرستان مشگین شهر پیدا شده است.
لاشه این جانور تقریبا سالم و شاهدان عینی حتی احتمال می دهند که تنها چند روز از مرگ این حیوان گذشته است .
این لاشه بسیار شبیه نسل منقرض دایناسورها و پرندگان گوشتخوار ماقبل تاریخ است، بر اساس تحقیقات علمی آخرین نسل دایناسورهای پرنده موسوم به ‘تی رکس ‘ یا دایناسور ستمگر مربوط به دوره ‘کرتاسه ‘ در ۶۵ میلیون سال پیش می باشد
   
موجودی عجیب در ستونهای تخت جمشید
به تازگی موجودی شبیه به این در سواحل آمریکا پیدا کردند که دانشمندها را بسیار متعجب کرده. و آنها هنوز پی تحقیقاتی در روی این جانور عجیب و غریب اند. اگر کمی به این جانور دقت کنید میبینید که این جانور شباهت زیادی به سر ستون تخت جمشید دارد. پس میفهمیم در آن زمان در خلیج همیشه فارس این موجود زندگی میکرده که پس از مرور زمان نسل وی منقرض شده. از دندان های این موجود عجیب و غریب معلوم است که او هم میتواند یکی از سلطان های بزرگ دریا باشد ولی اندازه ی او بسیار کوچک تر از نهنگ و یا کوسه است.این موجود به احتمال 99% در آب های خلیج فارس هم زندگی میکرده و حتما هم حیوانی درنده و قوی بوده. زیرا هخامنشیان در سنگ تراشی های خود همیشه نماد قدرت را کشیده اند مثل: شیر. حیوان خیالی ای که از هر موجود قوی ای برداشت کرده اند .
درصورت شناسائی این جانواران گزارش در سایت درج خواهدشد.

/ 2 نظر / 242 بازدید
nader

ين موجود حدود چهار سال گذشته تو روستايي به اسم روبار كشته شده و من بهتون اطمينان ميدم هيچ ربطي نداره به تخت جمشيد من با شاهدان عيني حرف زدم ماجرا كمين كردن دو كشاورز هستش كه واسه موجودي كه محصولاتشون رو خراب ميكرد و با اين موجود روبه رو شدن و اون رو كشتن

نسیم

عالی بود موفق باشید